Виж само едно мнение
  #9  
Стар 12th October 2011, 14:25
mdacota mdacota не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 214
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nells Виж мнението
Браво! Честито и бързо възстановяване!

Имам много въпроси за продцедурата, но на прима виста: Боли ли или по-скоро какво е усещането? Долен и грен клепач ли прави? Колко години е ефекта?
Благодаря ти много!
Аз правих и долни, и горни клепачи. Не бях с пълна упойка, операцията продължи повече от 3 часа и наистина болеше, но можех за говоря и реагирам, така че когато имаше нужда ме "дрогираха" колкото трябва. По-страшното е след операцията-опъната кожа, конци, докато не ти махнат конците не можеш да си миеш косата, не можеш да се покажеш пред хората заради отоците или не сваляш слънчевите очила. Иначе часове след операцията си бях вкъщи, а на следващия ден започнах да си излизам, дори пътувах. Клепачите ми още са изтръпнали и ме опъват шевовете, но и това си е в рамките на нормалното.
Колкото до ефекта, нямам идея. Аз питах доктора дали ще трупам пак мастни депа и отговорът беше, че няма да имам никакви проблеми в това отношение,т.е. че те са премахнати веднъж завинаги. Колкото до кожата на клепачите - зависело от организма. Да се надявам, че поне десетина години ще изкарам без проблеми.
__________________
Който се страхува от мечки, да не ходи в гората!

Последно редактирано от mdacota : 12th October 2011 на 14:48
Отговори с цитат