Виж само едно мнение
  #10  
Стар 31st October 2012, 17:57
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tediidet Виж мнението
Не ме стряскай, това е кратко.Докторът при който ходих/ различен от Н.Г./ каза други цифри, като например 6-7 г. ендоскопски, 8-9 г. класически.Накратко момичета, дами за първият ми син, който скоро става на 19 съм си слабичко, подвижно, симпатично мамче, втория, който наближава 9 ми казва, че и с бузките, които са ми по-надолу пак съм си добре, но за третия, който направи 2 и още не говори много, какво ще казват като отивам в детската градина след 1 година-" Момченце, баба ти идва да те вземе", а-ууу.Та така, да закрепя още 3-4 годинки.Това на шега.Като се подсетя как се пействаше линк към снимки ще кача снимки "преди".В "Снимка.бг" имам стари албуми, но как ставаше...Благодаря ви за отговорите.А имам чувството, че докторът, докато ме оперира няма да издържи на гледката и ще се събудя с чифт новички гърди, но уви - мъжът ми не можел да пипа" чуждо тяло".Защо чуждо, то ще си е наше, даже на изплащане.Но с тези темпове, това за пенсия ще го оставя./ когато на дядото ще му е все едно дали е чуждо тяло или не е /
Не знам доколко са ти увиснали бузките и как ще те наричат другите мами, обаче с тоя атитюд към живота и с едно фейслифтингче (уф, че я измислих тая думичка) ще си трепа-а-а-а-а-а-а-ч! Стискам ти палци и ще чакам да пишеш пак! Отначало се вълнувах за фейслифтинга, сега просто ме зареждаш с настроение като те чета!
Отговори с цитат