Виж само едно мнение
  #358  
Стар 11th April 2013, 15:16
patrisha patrisha не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 391
По подразбиране

Здравейте момичета! Отдавна не съм влизала във форума, ама днес съм си в къщи /в болнични съм/ и реших да надникна. Та по тоя повод и да питам нещо. Вие как си намирате подходящи дрехи, виджам че има и с по-големи от моите кубици? Аз съм с 360 кръгли, имах намерение да ги сменям с анатомични - 420 кубика, ама още нищо не съм предприела. Обаче се чудя тогава какво ще обличам, като сега едвам си намирам подходящи дрехи. Вчера си купих едно сукманче, взех 44 р-р, защото 42 не мога да го закопчея до горе, че не се ми побират циците. Всъщност 46 ми беше най-удобно горе - бях със сутиен с повдигащ ефект, съответно малко добавя явно към обиколката. Но пък надолу ми е като раздадено. Накрая пробвах 44 без сутиен и установих че доста плътно ми приляга горе, но пък поне не ми "хлопа" толкова на талията и ханша. Костюм задължително си вземам сако с един номер по-голямо от полата /44 на 42 пола/. И още нещо се питам : какъв ли размер ще ми трябва, ако си сменя имплантите с 420 кубика, дали ще е голяма разликата и ще трябва ли пак да си подменям целия гардероб?
Отговори с цитат