Виж само едно мнение
  #68  
Стар 23rd July 2006, 00:25
shvabata shvabata не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1
По подразбиране

Привет! Съвсем случайно открих форума и съм радостен, че мога да ви бъда от полза. Преди 2 години си направих трансплантация при д-р Алви Армани от Канада. Може би не знаете, но той е един от най-добрите /ако не най-добрият/ пластичен хирург, специализиран в трансплантирането на космени фоликули. Самата операция мина доста добре, персоналът беше много мил, а обслужването на високо ниво. Атестат за доброто качество на операцията ми е, че никой не може и да открие следа от извършената оперативна интервенция. Минус е, че след около 5,6 години може да ми се наложи да си правя втора операция, тъй като остатъчната коса около присадките ще продължи да пада, но резултатите лично според мен са наистина впечатляващи.
А иначе лично аз не ви съветвам да използвате Регаин. Наистина употребата му води до сгъстяването на косата, но само в областта на темето, но не и в предните райони на косата. Това са го установили почти всички пластични хирурзи и затова препоръчват употребата му само при наличие на оплешивяване в горепосочената област. Другият минус е, че когато се спре Регаина и малкото поникнала коса при използването му, пада. Според д-р Армани едно от най-успешните лекарства против косопад е Ревивоген. В момента го ползвам и съм доста доволен. На българския пазар съще има доста лекарства, които макар и да имат малозначителен ефект също са от полза.
А иначе относно трансплантациите на коса ви препоръчвам съще така д-р Бауман от Бока Рейтън, Рон Шапиро, Рей Уудс от Австралия, Робърт Джоунс от Канада и др.
Отговори с цитат