Виж само едно мнение
  #5  
Стар 6th September 2009, 17:58
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Разбира се, логично е да повярваш на тези статии, все пак те са реномиран източник (mm) . Май ще се повтарям, но коя е основната причина да остаряваме... Ъъ, еми кислорода. Да го спрем

Много искам да обявя и негодуванието си от киселото мляко... Толкова е вредно. Говоря за това, подквасеното, българско кисело мляко, което се яде по селата и където хората живеят по 100 години - ебаси хората. Цял живот се хранят с кисело мляко и живеят 100 години - това е мъчение. Да се забрани млякото, защото явно то е вредно, консумиращите го достигат до 100 години, това не е нормално.

И аз, и ти ще умрем 1 ден. Съжалявам, че го разбираш от мен, може би сега ти е тежко. Дали ще ядеш мляко или не - няма да промениш изхода. Може да си мелиш ядки цял живот и да пасеш трева по поляната с кравите, но пак това ще е краят. Тъжно.
Не знам кой те кара да пиеш мляко - някой кара ли те? Или ти считаш рекламите за закон? Чудно ми е къде е тази реклама, която препоръчва на възрастни хора да пият мляко. Аз така по спомени, доколкото съм гледал телевизия, във ВСИЧКИ реклами млякото се препорчва за деца и бла бла, за здрав растеж и бля бля. Супер е, че тази статия ни светна, но ще трябва да се разочароваш, тъй като отдавна е известна невъзможността да се усвоява млякото с течение на годините. Но още 1 факт - това не е при всички. Има и 70 годишни, които понасят на мляко. То в природата всичко има де.

Още 1 път ще съжаля старата 100 годишна баба на село, която яде мляко, сирене и кашкавал - наистина е жалко да живееш цял живот в заблуда.

И както са коментирали в статията - ти може да нямаш желанието, но някои хора искат да растат. Някои хора са спортисти. Всъщност доста хора са спортисти. Да има и вегетарианци, но те не са сред световните шампиони. Статията не казва нищо ново, нищо непознато, дори изопачава истината с тези глупости за маркетинговите стратегии - такива няма, приложени за възрастни хора. И си предпочитам гадното мляко пред това да набивам СОЯ и да ме боли стомаха или да набивам нитрати. А ти, ако се храниш здравословно, ще се радвам да посетя зеленчуковата ти градинка, която се намира на някое поле в югоизточна България. Не се намира там? Ти пък не се храниш здравословно. Btw - както и авторката на статията.

И това на кое си склонна да повярваш - спри да вярваш на каквото и да е, а не на всяко нещо, което отрича общоприетото. Вярвай на видяното и изпитаното от теб самата и нищо друго.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат