Виж само едно мнение
  #8  
Стар 6th September 2009, 20:25
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Да, докато си хапвах сега рибка на скара и се сетих, че някой задължително ще е отговорил за шампионите. Тогава, докато си дъвчех рибата, се чудех как именно да обясня екологичния произход на стероидите и всички суплементи, които се приемат заедно със зеленчуците, плодовете и ядките.

Не знам колко трябва да е наивен 1 човек, за да вярва, че е възможно да се изправиш срещу... N-брой спортисти, тъпкани като животни с всевъзможната химия и ти само с плодове и зеленчуци да ги победиш. Както е невъзможно и да станеш Мистър Олимпия по тоя начин. Както е невъзможно дори да бъдеш футболист в днешните условия по терените и стил на игра. Колкото и да е разочароващо, дори в долните лиги на Англия се тъпчат като животни, а известно време аз съветвах 1 българин от тези лиги какво да пие. Със зеленчуци най-много да изиграеш 1 полувреме на днешното темпо, да, ама те играят по 2.

Нали, колкото и да са ти полезни зеленчуците, те не правят невъзможното, наистина ми е трудно да го обясня, само спортист би ме разбрал, но те ще ти помагат само в границите на възможното. А всички суплементи се произвеждат с една цел - да преминеш границите на възможното и нормалното. Така че стига shits за световни шампиони, които се хранят и живеят здравословно ; ) Не само шампиони, такива спортисти няма, не съществуват. На прост, спортен език - спортът изисква зоб, а зобът няма как да е полезен. И започваш да се тъпчеш от дете, от юношеските школи те тъпчат и така до края на кариерата ти. Къде е краят на кариерата? Там, където спреш да зобиш ; )

Няма спор, че приемът на мляко е неестествен по начало след като спреш да сучеш от майка си. Няма спор и че приемът на яйца е неестествен. Но не сме тревопасни животни и това отдавна е доказано, така че нека тези, които искат - да пасат. А тези, които не искат - оставете ги на мира, всеки сам решава какво да яде ; ) Хубаво се обсъжда по форуми айде, но тези статии наистина ми идват в повече, все едно "Разбрах истината - искам и вие да я разберете" - ми като си я разбрал/а радвай се, какво ти пука за нас. Всички станаха спасители и загрижени за човечеството ; )

Още веднъж - спортистите не водят здравословен начин на живот. Говоря за професионалните такива, но това е цената, която плащат за успеха.

Цитирай:
Едва ли живеят по 100 години само заради кашкавала Smile
Ти май не ме разбра - не живеят 100 години заради млякото, кашкавала или сиренето (да кажем, че не е това причината) , но както виждаш не живеят и по-малко от 100, тоест - те не са ги убили, сещаш се, надявам се. Факт е, че можеш да достигнеш до 100 години с ядене на кисело мляко в по-голямата част от живота си, чак до старини. Както е факт и че можеш да умреш на 50 и без да си вкусвала мляко. Следователно простичкия извод - млякото не е фактор, поне не такъв, какъвто го описват противниците му, които 99.99% също няма да доживеят 100 години.

Прочетох още нещо в статията - всички сме имали роднини на село и сме можели да си набавяме от там зеленчуците. Много смешно, не смяташ ли Какво трябва да е това производство на село, че да храни милионното население извън село, като отчетем, че баба ти копае с мотика и сее доматите на ръка. А семейството ти консумира по 5 домата на ден. Явно бабите и дядовците в България станаха високо-технологична работна ръка с най-голямото производство в света ; ) Но това предполагам е плод на едно невероятно икономическо мислене.
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат