Виж само едно мнение
  #671  
Стар 6th January 2011, 17:55
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране ....

Най сетне ми дойде реда при Др.Barry, а междувременно бях процела книгата му Тхъроид скандал and how то Survive it и просто не можех да повярвам , все едно за мен бесе писал.

Доцент Абрашев ми изписа калиев йодид и ми каза че той няма да ми разкара тумора но ако упорствам може да го спре и така си пиех и тва. килограмите се качваха полека по 2-3 на месец системно и подлудяващо.

Др Barry Още като ме видя и само ме попита Бенигн or Малигнант ? Доброкацествен или злокацествен тумор? Шiата ми от едната страна беше като подута буза от зъбобол.

Попита ме дали вземам ЕлТироксин и аз му казах че БГ доктора (Абрашев) ми е препоруцал да го спра и ми е дал йодид . Barry изкомментира че той тоз доктор бая дъртичък като него ще да е бил щото новите доктори вече не ги знаят тия работи. И е вярно Абрашев е около 75годишен.

Barry каза йодида няма да го премахне. Единственият начин е да пробваме естествените щотовидни hormony Армоур или WestThroid, ако и те не дадат резултат минаваме на високи дози Т3 (триодотиронине - активният хормон, Елтироксина е Т4 той е неактивен, има нужда от дейодонизиране за да се превърне в Т3 и този процес при мен е прекъснат, ензима не го прозивеждам затова високите дози Т4 Елтироксин ми причиниават Таиротоксикоза и от найтавянето тумора расте).

Предписа ми таблетки Хъдрокортизон сутрин и обед за да нормализираме Надбъбрецните и да спрем вторият фактор на пълнеето.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат