Виж само едно мнение
  #672  
Стар 6th January 2011, 18:11
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране ...

Изписа ми Железен Фумарат които се усвоява по добре от пациенти с барiятрицна хирурхiя и по сusстата причина ми изписа инжецционно и сублигуално B12 и фолиева киселина.

Зайнсулиновата ми изписа Метформин 2000мг с което се надяваше малко да падне от него и тестостерона и да запоцне топенето на кистите
както и последното в областта Инсулинов сенситаизер което ще ускори процеса на горене на глюкоза в мускулите и така 3тата причина за пълнеенето ще се контролира.

Женските ми хормони бяха извън всекув контрол но той каза да не пипаме нищо преди надбъбречните да са се нормализирали защото твърде много става.

Започнах терапията в състояние на изтръпнал крак, не смеех да се самонавивам че виждам светлина в тунела, защото всеки път като се обнадеждя се оказва че единствената светлина която виждам са фаровете на връхлитащият ме локомотив.

Зарязах 600 калорицната дието дневно защото едвам ходех от ниско кръвни и ниска кръвна захар, кръвното ми стигна 50/70 , Хашимотото в 80% от слуцаите е прицината защо дори и при 120-150kg пациентите не само че не полуцават хъпертония ами имат тенденцията кръвното им да ''daldisva''. Идва ти да си кажеш, имало правда, само високо кръвно ми липсва
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат