Виж само едно мнение
  #675  
Стар 6th January 2011, 19:12
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране ...

На следващият томограф тумор нямаше, както преди си стоеше старата добра мила позната огърличка кистички колко грахцета най големите .

Килограмите междувременно паднаха хахахаха, да от 3 на месец на 1кг нагоре всеки месец или 0кг, тва при горе долу 1000-1200kal, no carbs ако не смятаме плодовете. Вече бях 87, и Др Barry ме ''успокои''' че единственият начин да спрем прогреса на акумулиране е да заменим Армоур-а с Т3. Аз почти изтерясах, как така да ''спрем', ако мина на Т3 би трябвало да отслабвам, билдерите редовно го позват да ОТСЛАБВАТ, да спра на 86 не е достатъчно.

И тогава човека ми обясни нещо което винаги съм си мислила подсъзнателно за себе си че докато нямам генетицна причина да съм дебела, все пак до 20 бях 45 кила, след раждането 55 и всичко започна на 26 има някакъв био-химичен отключваш тази аномалия процес.

Не знам какъв и нямам намерение да хвърлям пари за да го разбера защото това няма да промени нищо, всичко което ми се случва и начина по които ми се случва и на малоумник му е ясно че има процес на аkумулиране на липидна маса който може естествено да се елиминира само ако съществува вариант при които някои като мен да прекара целят си живот на 200 калории на ден, (1 яйце и 1 ябълка) за да поддържа 60кила при 160см височина. Останалите варианти са медикаменти и радикални терапии.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат