Виж само едно мнение
  #678  
Стар 6th January 2011, 19:41
Yana Yana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Град: United Kingdom
Мнения: 663
По подразбиране ....

oznaite kaka vi Yanka kak nalapa GSM-a i se obadi na onia magiosnik Dr Sterev i on rece: 'Sta''a, shta barna хахахахаха тва е най шастливата новина в живота ми след раждането на детето ми.

Хукнах за БГ и на 15 January 2010 Кириязов и Стерев (пак) ме оперираха в Света Марина (Университетската във Варна) даже цената бесе същата понеже съм била първата им птичк' в барiaтрята. Бях изненадана обаче да науца че изобщо не съм първата българка която си я прави втори път, и в тази връзка, веднага да си признавате които сте си я направили щот треба си говорим. Резултат досега 27 килограма минус.

Кажете как се качва тука снимka и ще ви кацnа една от лятото края на July мисля. Оттогава съм пак в плато.

Др Barry ми каза че никога няма да стигна 40кг, но ако успея на 50 ще е единственият трiюмф на хирургията и фармацефриката в борбата със метаболитните и енгокринни заболявания в цялата my 50 годишна кариера като доктор.

Стерев ме направи много щастлива като каза че понеже най накрая след този мой караукцийски метаболисм и той е склонен да вярва че само от уедене не стават тия работи и ме ощастливи с новината че тъй като черният дроб и стомаха са единствените органи коите се самовустановяват докато не хвана некоя язва, високо кръвно или тежък диабет ще ме оперира докато анестезиолога казва че ще издържа упойката.

На тва му викам абсолютната THE NEWS, знаех си аз че има начин, не може да няма бе, не може некакъв си процес да те контролира, трябва да има начин човек да му хване цаката, Боже как мразя да губя, сега вече онова чудовище да ми яде опинците сте го тровя до гроб....в буквалният смисъл.

И затва се връщам да ви кажа че няма невъзможни неща, има само липса на информация. Инфото е сила.
__________________
Niama Na4in Da Niama Na4in
Отговори с цитат