Виж само едно мнение
  #28  
Стар 7th October 2007, 08:36
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Rivin
Но има ли опасност да не могат да се сложат и предложените 400 кубика, а да може максимум 350 например?
Това му е работата на хирургът ти,да прецени колко може да се сложи.Не се тревожи
П.П.Само при Стоянов това е по-сериозен проблем,не за друго,а защото той не реже мускула в долната му част,следователно еластичността на мускула не му позволява да влезе достатъчно,и резултата е много раздалечени гърди.
Другите хирурзи,които го режат в долната част си освобождават повече място така,но пак има ограничение колко от косталната глава/захватната част на мускула към костта/ може да бъде отлепена,защото може да се получи и симмастия,и джобовете да се слеят в общ джоб.

Цитирай:
Първоначално написано от huanita
Не харесвам голямо разстояное от брадичката до гърдите, създава ми едно чувство на увисналост, но на консултацията д-р Стоянов каза, че в висок профил имало опастност да атрофира мускула. Дали наистина е така?
И на мен такива гърди ми стоят увиснали.
Колкото по-висок профил/особено с метода на Стоянов/-толкова по-травмиращо за мускула.Мускулът винаги атрофира в една или друга степен.Ако си сложиш по-висок профил,отколкото той ти е казал-просто няма да може да напъха имплантите под мускула кой знае колко,и ще застанат по-встранично.
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат