Виж само едно мнение
  #248  
Стар 3rd April 2013, 13:54
Аватара на Valenta
Valenta Valenta не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 378
Изпратете съобщение чрез ICQ до Valenta
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Валента, сериозно ли това за лицевата опора? Аз сега едва почнах да ги правя, моя тренер вика, че било много добро комплексно и натоварва и ръцете добре. Кво може да се случи - да ми се приплесне импланта, да станат кофти форма ли?
Ми и аз спирам тогаз. Няма си развалям циците я.

За ареолата - споко! Моите и двете се кърпени - първите 2 месеца нямах никаква чувствителност, даже ги бях отписала. Появиха се някакви усещания на 6 месец. Сега , на година и нещо,всичко си е както преди.

За Хилуроника - моя приятелка си сложи при Асенов, видяла от нейна приятелка, което много харесала. Обаче на ма моята й се появи топче, кето си седи и година след. Предполагам е нещо с филъра.
Нелка,лицевите опори са комплексно упражнение за спортисти без инпланти.Самото упражнение натоварва и СРЕДНА ЧАСТ на гърдите.Когато инпланта е подмускулно поставен и ти натоварваш този мускул..той притиска силикона и му причинява натиск.Според мен кажи на колегата да не ти дава изобщо за гърди,а да ти дава за рамена и ръце.На жените гръдни мускули не ни трябват освен ако не сме културистки.
Кажи ми моля те,щом са ти кърпени ареолите кога ти се свиха.Моята едната не ми е шита,но тази която имам повдигане където ми е шева и стои цялата разширена и голяма като на циганка.На снимките се вижда.Дали ще се свие?Взех да се шашкам да не остане така..
__________________
Едни говорят за да скрият какво мислят,а други за да скрият,че не мислят нищо!
Отговори с цитат