Виж само едно мнение
  #18  
Стар 13th April 2011, 15:44
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Мишел, искаш ли да ти кажа нещо? На 28.06.2010 се подложих на операция. Извадиха ми туморно образувание, което случайно АЗ си открих на 08.06.2010. В продължение на 22 дена се бях (само)отписал. А ето че съм още тук. Същият идиот непроменен. Представях си как ще поема "новия път" трансформиран, облагороден,отрезнял, помъдрял. Нищо подобно. Даже станах още по-безобразен. Та, с този мой личен опит, желая да ти подскажа, че ада е единствено в нашето падение духом. Позволих си това падение за малък период от време и се самопогребах. А, Господа иска от НАС ДА ЖИВЕЕМ, ДА ЖИВЕЕМ,ДА ЖИВЕЕМ.. Усетих я тази искрица, спомних си за детството, за тези около мен, за това че винаги съм бил репей, и че няма никакво основание да го престана. Върнах се към светлината, макар и частично, и си обещах че дори и целият да се превърна в тумор, да не отблъсквам живота, който Светлината ми е подарил. И вярвай ми, нямам никакво намерение да спра да вредя в обществото на човеците. Нямам никакво намерение да спра да дивея, дори когато нямам сили да стана от леглото.(продължение)...>
Отговори с цитат