Виж само едно мнение
  #780  
Стар 7th December 2016, 10:19
sisi78 sisi78 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2016
Мнения: 2
По подразбиране корекция на уши

Цитирай:
Първоначално написано от Hope85 Виж мнението
Здравейте. Аз си направих операция на ушите в Пловдив средата на декември, 2015, при доктор Юрий Анастасов в УМБАЛ Св. Георги на Пещерско шосе. Реших да се оперирам при него въз основа на мненията, които изчетох тук, и се чувствам длъжна да споделя и моето лично мнение. Много съм доволна от резултата, д-р Анастасов беше много добър, както и неговият екип. През цялото време преди операцията комуникирахме главно чрез имейли и той отговаряше на всеки един мой въпрос своевременно. На самата операция той и екипа му постоянно ми говореха, разказваха ми вицове и ми държаха ръката, бяха много мили. Аз се притеснявах най-вече от упойката, че ще боли, но доктора ми я сложи много леко и почти нищо не усетих. Единственото нещо беше, че усетих разрезите и на двете уши, което беше доста неприятно, някаква гореща вълна мина по тялото ми. Аз помолих доктора да изчака малко преди да разреше второто уше, казах му, че усетих разреза на първото и той изчака за второто, но без голям ефект. Не е много приятна операцията като цяло, но се преживява. Аз по принцип съм много страхлива и ми отне години, докато се реша на това. Преди операцията доктора ми измери еластичен бинт за две ленти и майка ми ги заши в чакалнята точно преди операцията. След самата операция като се прибрах нямах никакви болки, но веднага пих течен аналгин, както ми каза доктора, и през следващите 3-4 дни пиех Аулин. Болките не са приятни, но се издържат. През нощта спях само по гръб около 10 дена. Сега все още ушите са ми малко чувствителни на докосване и все още спя с лента през нощта. Резултата много ми харесва! Препоръчвам на всеки, който иска да си направи тази корекция, да не чака. Болката се изтърпява и забравя!
Здравей Hope85, аз също обмислям да се оперирам при д-р Анастасов. Може ли да споделиш колко струва операцията при него? Или някой друг, ако има такава информация, ще съм благодарна да я сподели, може и на лично съобщение.
Отговори с цитат