Виж само едно мнение
  #13  
Стар 19th December 2006, 00:04
Milady Milady не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: Sofia
Мнения: 16
По подразбиране

Виждам че е минало доста време от последното постване но няма как да не си кажа впечатленията за доц. Кадурина, че мноогооо съм я набрала. Значи първо да се опла4а от омагъосания кръг на ВМА в който попаднах. Специално в кожния диспансер всички пътища водят към доц. Кадурина за зла участ на всички пациенти. Аз конкретно отидох при Д-р Тошкова като чух добри отзиви за нея. Тя обаче автоматично ме препрати при въпросната доцентка за която разбрах 4е е натоварена с всички права и привилегии да решава каквото си иска, т.е. тя коли и беси. Тя казвала какви процедури трябва да се извършат и нейната дума била последна. Т. е. някой я е поставил на върха на пирамидата. Мен лично така и не пожела да ме приеме. Незнам по какви схеми работи. Тъй като Д-т Тошкова от една страна ми насрочваше часове при Кадурина,на два пъти а от друга страна доцентката не ме приемаше по незнайни за мен причини в крайна сметка никаква не я свърших само си загубих времето. Просто ми казваха да дойда друг път. Пари ли искаше тази жена не разбрах. Да си беше поискала щях да и дам.
Отговори с цитат