Виж само едно мнение
  #25  
Стар 1st August 2010, 20:46
Аватара на kremu6ana
kremu6ana kremu6ana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: Бургас
Мнения: 142
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от wanja
Както писах - убива апетита
и по цял ден не се сещам за храна.
Голяма жажда и първата вечер спах само 3 часа. Други странични ефекти при мен няма. Някой друг, ако го е ползвал, да сподели личен опит.
Това е общо взето, но при мен проблемите със съня
бяха доста по - големи. Имах вечери, в които въобще не мигвах и на другия ден на работа - парцал.
Пих го един месец, свалих 8 кг , но правех и Дюкан, така, че едва ли е само от хапчетата. Аз го ползвах по принцип заради ужасната нужда, която изпитвам да ям сладко докато съм на диета и като цяло свърши работа. Но освен безсънието, мен лично липовона много ме и изнервя. Не съм много компетентна, но ми се струва ,че той действа главно на мозъчната дейност ( леле, дано не написах нещо много глупаво, ама поне ще се посмеете))) Не изпитваш глад, обаче омаляваш, не ти се спи, най вероятно от глад,но изобщо не го чувстваш.
А и да не забравя, когато прекалиш с яденето (а аз това го умея,понеже ям когато съм нервна дори и да не изпитвам глад) и си пил хапче, направо ти иде да
Абе, с една дума - гадна работа, поне за мен. Не искам обаче да правя антиреклама на каквото и да било, при всеки организъм е различно. Ако някой е пил мазиндол навремето, ефекта е абсолютно същия, едно към едно.
Лека момичета! От мен целувки!
Отговори с цитат