Виж само едно мнение
  #9  
Стар 23rd May 2008, 16:21
dedektiv_p dedektiv_p не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 1 663
По подразбиране

Моя приятелка започна да си прави но спря след първата процедура тя е с бебче и то се разболя. белези и синини нямаше. Само една мъничка синка и тя изчезна бързо. Докторката обяксни че се спуква капилярче понякога при инжектирането и от това се получава. Видим ефект имаше и само след едната процедура и се изглади областа на краката и хана където и я правеха. И отслабна с 3 кг, а тя си хапва доста и не пази диети и не спортува. Не можаха на веднъж да я набоцкат цялата защото допустимото количество за една процедура било 5сс. След време когато разполага със средства ще започне от начало. Там където я заведох предлагат успоредно с курса от мезотерапия да се правят и масажи с Аеросоник. Тъй като аз не искам да отслабвам ходих само на Аеросоник и има доста видима разлика. Първо целулита ми омекна а беше на твърди буци и част от него поизчезна. Най-странното беше че ми стегна и мускулатурата на краката и дупето тъй като аз не мога да спортувам и съм доста отпусната. След 10 процедури (*2 на седмица) после се правят по 2 на месец потдържащи.
__________________
335 сс подмускулно
Отговори с цитат