Виж само едно мнение
  #744  
Стар 24th December 2013, 14:51
ivonaaa ivonaaa не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 31
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от pro0 Виж мнението
Здр. отново днес си видях ушаците за пръв път от операцията, едното идеално но другото малко повече стърчи :@ което въобще не ми се нрави .Имате представа дали ще застане като другото?
И при мен беше така. Разликата беше около 2 мм. Няма никаква вероятност по-стърчащото ухо да се прибере, дори да носиш лентата постоянно (аз я носих 5 месеца след операцията нощем). Лентата дооформя ушите, пречи им да се върнат в първоначално състояние или да се обърнат, но НЕ ги прикрепя към главата, това зависи от операцията.
При мен след 2-3 месеца по-прилепналото ухо се отпусна повече, което беше добре защото на мен не ми харесваше както беше залепено до главата, някак не е естествено. По-щръкналото ухо почти не се отпусна и така почти се изравниха. И сега не са еднакви, но те и преди не бяха, но разликата е минимална и май само аз си я виждам.
Така че дишай спокойно и не се притеснявай. Не знам колко време е минало след операцията ти, но след време ще ти се дооформят ушите. Не се заглеждай толкова и не търси дребни недостатъци, които сигурно само ти си забелязваш. И моите уши не са перфектни, но са доста по-добре от преди. Перфектни хора няма.
Мар_То радвам се, че си доволен от резултата. Според мен продължавай да носиш лентата нощем.
Весели празници на всички и незабравимо посрещане на НГ.
Отговори с цитат