Тема: До Тialoto.bg
Виж само едно мнение
  #65  
Стар 30th December 2013, 17:32
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не знам с кой пишеш, но като страничен наблюдател мога да ти кажа, че и на двамата им хлопат керемидите

То бива простотия ама тва тяхното е прекалено, но те нали са анонимни и им дреме на дедовия

Относно шокирането, то може да е и от нещо приятно и на човек да му стане хубаво като се отърси от шока, а може и да е шок от нещо неприятно, но дали в този случай е второто ?! Ето примерно човек като удари шестица от тотото и се шокира, някои дори припадат ама то е от приятни емоции нали ? Хайде Инче сложи си ръка на сърцето и ми кажи, че не ти е станало приятно като си видяла онзи аватар, ама честно

Все едно аз да видя голи цици или рунтава катеричка, може и да е късокосместа и да ми стане неприятно, напротив даже ще ми стане едно арно на душата

Не виждам защо народа би се шокирал, еми то тва си е част от човешкото тяло бе хора, ето примерно ръката на човек е много по голям и по дебела, но хората не се шокират като я видят. Е нека някой обясни защо би било шокиращо ако някой си покаже тази част от тялото , която всички толкова много крият
Отговори с цитат