Тема: До Тialoto.bg
Виж само едно мнение
  #66  
Стар 12th January 2014, 00:14
GOG GOG не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Гоце Делчев
Мнения: 134
По подразбиране

М дааа ... Аз имам адекват обяснение на ситуацията
"Луди щъкат по улиците, дават им лекарства от 1956 г.
От психиатричните клиники непрекъснато пускат пациенти, при това всякакви случаи, защото са принудени да го правят. Принуждават ги финансовите ограничения във възможностите за лечение. Могат да си позволят да ги държат максимум по 14 дни, след това влизат в преразход, който не могат да регламентират. Лекарствата са старо поколение, държавата нехае.
Всеки луд с номера си, но едва ли има нужда от други примери в този истински театър на абсурда. Четящият тези редове може да добави нови и нови. От своя град, от своя квартал, от своя блок, не дай, боже, от своя дом....Лудостта наднича отвсякъде, лудостта крещи. Има обаче лудост и лудост. Тук става дума за клиничната, за тази, която би трябвало да се хоспитализира в специализирани клиники, да се тушира, да се наблюдава непрекъснато, да се облекчава максимално, да се лекува дори. Къде е мястото на тези болни, които всички наричаме луди. Естествено би трябвало да е в болниците, както на всеки един болен. Не и в България.
Добре дошли в държавата на лудите! Този път буквално! Това е страната, в която лудите безпрепятствено щъкат по улиците, срещаме ги на всяка крачка, срещат ги и децата ни,по форумите... И ако ставаше дума само за срещи, нямаше въобще да се повдига въпросът. Защото става дума за хора, които са действително болни, които имат сериозни отклонения в мисленето и възприятията, които чуват необясними гласове, които имат замъглено съзнание."

На Pufpaf можем само да съчувстваме ;(
__________________
Ако бях това, което исках, щях да мечтая да бъда това, което съм.
Моето време се нарича вечност и е достатъчно за всичко.
Смейте се, плачете, само не се сдържайте!

Аз, се забавлявам )))))))))
Отговори с цитат