Тема: До Тialoto.bg
Виж само едно мнение
  #68  
Стар 12th January 2014, 16:05
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Представлението свърши и циркът потегля към друго място, където хората умеят да се веселят и не гледат света през сиви очила ! Тези очила обаче не са си ги сложили те по собствено желание, а по скоро суровият живот ги е принудил да гледат през тях !

Опитах се да раздам на хората тук от положителната си енергия, да ги накарам да се усмихнат, да има веселба и настроени, но не винаги се получава. Раздавах се от сърце и със желание и това много ми помагаше и на мен да покрай работата ми, която е изключително напрегната и стресираща.

За малко щях да направя и грешката да отворя моя си тема за веселба, но се усетих навреме, че тук нямам как да се получи тази идея и всички щяха да само зрители. С възрастта хората стават все по сериозни, но не са проблем годините, а по скоро тежкият живот който кара хората да забравят какво е това усмивка и веселие.

Много исках да си сменя аватара с някое усмихнато човече, емотикона и хората да ме запомнят такъв, но не искат да ни оправят аватарите и това е
Майтапите са си майтапи дори и в реалните истории, но знайте, че всичко хубаво което съм ви казвал на вас, а и за жените по принцип е било искрено и идващо от сърцето.

Никога не съм се замислям как ли гледат хората на тези неща които говоря за жените и никога няма да спра да ги говоря и това важи и за реалният живот и дори последно имаше една случка в която исках да споделя, но това вече няма как да се случи и ми се наложи да споря с няколко заблудени мъже, на тема жени и много от нещата които съм ги писал тук ги казах и там.

Ето така приключи моето представление тук - http://images.fineartamerica.com/ima...une-hively.jpg

Но все пак не може всички представления да са успешни понякога има и провали, аз сега разбирам хумора нa GOG, но дали и другите го разбират !?
Отговори с цитат