Виж само едно мнение
  #1364  
Стар 28th March 2011, 08:52
Аватара на Rumenova
Rumenova Rumenova не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2010
Град: Варна
Мнения: 377
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline Виж мнението
Не е съвсем така...имплантът се центрира и според ареолите ти, в случай че не с налага обиране...в случая аз бих се доверила на преценката на доктора, който съм избрала, но просто бих поискала да обсъдим възможността за малко по-голям кубик, пак повтарям - само ако ти е харесал резултатът с 290 отгоре. Говоря и малко на сляпо, де...все пак не зная каква проекция сте се спряли - това също е важно, тъй като тези с ултра хай проекция са по-изпъкнали и ще ти дадат по-близка представа за това, което си мерила, тоест - ще бъдат мааааалко по-малки от това, което си харесала/мерила. Но пък не на всеки гръден кош стои добре най-високия профил! Да уточня - не оспорвам решението й - тя има най-професионален и обективен поглед върху сегашното ти състояние, от всички нас тук, които просто обсъждаме възможостите....
да да, знам , никой не оспорва компетентното й мнение, но тя дори не ми обясни тогава за видовете профили, аз сега чак като чета видях различните разновидности и мисля , че не ми допада висок профил , а и другото за което се притеснявам е, че зърната може да дойдат доста нагоре, тъй като стартът е нула, тоест в момента са си доста нагоре, едва ли един висок профил ще ги свали надолу