Виж само едно мнение
  #20  
Стар 11th February 2014, 15:07
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Не може да се говори за търсене на права при козметични операции, същото е и при лазерните корекции на очите за коригиране на диоптрите, може и да ти увредят безвъзвратно зрението и на никой не можеш да се оплачеш, защото това е козметична операция и ти си подписваш документ, че си запознат с рисковете и си съгласен да те оперират.

За българските специалисти поне едно научих със сигурност, ако стане така, че не само не ти коригират добре носа, а и дори го окепазят и те обезобразят, никой няма да ти върне парите които си дал и много малко са случаите в които хирурзите правят втора операция за тяхна сметка, като почти винаги пациента трябва да се моли за нея, което е толкова нелепо, а някои пак искат пари и за втора операция и примери такива има много, не е да си говоря измислени неща.

Всеки трябва да си прецени за него как да постъпи и кой да избере. Мога да кажа само, че за такива операции трябва да се гледа глобално, да се гледа на света като едно цяло, а не да се мисли за отделни държави. По скоро трябва да се говори със имена на специалисти, а не за държави. Аз лично за мен винаги искам най-доброто и осъзнавайки колко важен и определящ е резултата от една такава корекция за живата ми и както може да го направи по хубава, така може и да го съсипе ако нещо не се получи както трябва и за това за мен няма граници, ако трябва ще отида и в Джинджинайка стига да знам, че има хирург на който мога да се доверя !

Премахнете границите и мислете глобално, няма Турция няма България има специалисти някои не много добри, други се водят светила и човек трябва да избира според качествата на даденият лекар, а не кой в коя държава работи и каква националност е ! Вече според финансовите възможности и другите фактори, като време и т.н. всеки ще си прецени сам за себе си кой да избере.
Отговори с цитат