Виж само едно мнение
  #35  
Стар 20th September 2016, 13:35
diskmandata4 diskmandata4 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 3
По подразбиране НЕДОВОЛЕН от операция при Карен Джамбазов!

Здравейте!
Казвам се Валентин Георгиев, на 33 години съм. Накратко ще разкажа за себе си. Когато бях 5-ти клас си счупих носа и имах проблем със запушена лява ноздра. Когато станах на 22 години се оперирах в Техн.университет Санкт-Петербург, Русия с цел да ми отворят ноздрата. Жалко, операцията беше само с 20-30 % подобрение от преди това.

Лятно време, когато беше много горещо и ми се запуши дясната ноздра, буквално откачах, все едно бях като шаран на сухо. След много години мъки, накрая се реших за нова операция, но в България. Изследвах около 3 години всички "майстори" на УНГ операциите и ринопластиката. Избора беше проф. Карен Джамбазов. Речено сторено операцията стана факт през февр. 2014 година. На операцията се разбрахме, че без да счупим носа и да го изправим, няма как да се оправи проблема с дишането. Добреееее. След операцията всичко беше супер! Външен вид, дишане, направо бях в неистов възторг! НО това беше само първите 4 месеца! Реално след операция като моята, на тялото му трябват няколко месеца за възстановяване на тъкани, кожа и т.н. След 4-тия месец лявата ми ноздра започна да се запушва както преди - постоянно! Отидох още същия месец при Джамбазов, като на "нервната" секретарка й казах, че съм за следоперативен преглед. В противен случай щях да чакам 1 година за преглед. Направо откачих като ми казаха, че трябва да си платя отново 60 лв за преглед, въпреки моите възражения, че имам следоперативен проблем! На самия преглед Джамбазов осъзна, че е направил сериозна грешка, но май непоправима. Резултата е колапс на двете ноздри. Какво означава това ли? Ами всеки нормален човек има едни хрущялчета в началото на носа, които държат ноздрите отворени при вдишване. Ако ги няма тези хрущяли, то при вдишване вакуума, който създава белия дроб буквално слепва ноздрите и ги запушва! Честито на печелившите! Моите са скъсени дотолкова, че след 4тия месец, започнах да се стряскам насън през нощта от това, че не ми достига кислород. Към днешна дата септември 2016, не искам да ви разказвам през какви мъки съм минал с трудното си дишане.

############################
# Обобщение ПРЕДИ операцията: #
############################
- Запушена лява ноздра
- Дясна ноздра напълно функционираща
- външен вид на носа - крив (вследствие на сериозното счупване)

###########################
# Обобщение СЛЕД операцията: #
###########################
- Колапс на двете ноздри
- Силно затруднено дишане, перманентно, няма ден, няма нощ!
- Необходимост от специални лепенки и "протези" за нормално спане. Това са такива, които държат ноздрите отворени при вдишване. Ето и линкове за тези, които използвам аз:
1. http://breathingrelief.com/product/b...nasal-dilator/
2. https://www.breatheright.com/products/original.html
- въшен вид на носа - прав (аз не си изправих носа за да изглеждам по-добре, а за да дишам. Изобщо не ми пукаше, че бил крив. Това му казах и на Джамбазов, само исках да мога да дишам добре, а то какво стана!!!)

Поста го пиша за тези, които НЕ дишат добре. Моля Ви помислете добре дали Джамбазов е вашият човек!
Тези, които искат само козметични процедури, смятам, че ще останат доволни. Но моля Ви, бъдете мноооого внимателни с разкрасителните процедури. От всяка пръчка, свирка не става. Така е и с докторите, били пък те и с професорска титла!

Много от Вас ще искат да видят снимки преди и след.
Няма проблем, една камара снимки ПРЕДИ имам тук: photos.vgeorgiev.net
За снимки след, драснете 2 реда във фейса https://www.facebook.com/vgeorgiev.NET или ако искате повече инфо.
След-оперативните снимки не са за пред хора повярвайте ми изглеждате като след боксов мач с Тайсън.

Поздрави на всички и успех!
Валентин Георгиев
Отговори с цитат