Виж само едно мнение
  #769  
Стар 8th May 2014, 21:40
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от The Shadow Виж мнението
Чешайте се за разкош и после, като стигнете до проблеми си ги разисквайте тук от типа : АМА що ли?....тццц ама на теб кво точно ти стана?.....Аз ползвам тва и тва....а ти? а доктора кво ти каза...и ти кво?...... Егати ...верно проблем...айде мацка, мило или квито там реплики ползвате бързо оправяне, оздравяване, споко ,кураж и там подобни. Аз съм си добре ! Чешайте се вие, то читавите хора от тук отдавна се изнесоха. И да хич и няма да се Активирам. Живи и здрави да сте най - вече здрави и без проблеми че като ви чета бая елементарни проблеми имате. Човек когато иска нещо взима търси инфо, обажда се пита ходи на консулти, интересува се в продължение ако трябва и на месеци. И взима правилно решение, а това тук наистина е просто чешане, както казахте.
Сянката, или както там се изживяваш...хубаво си траеше в сянката си, ама що ти хрумна да излезнеш на светло не разбрахме...Като нещо/някой не ти харесва или допада има простичко решение - подмини, Без да се отбелязваш в темата, не че нещо, ама не е задължително да се постнеш непременно!Тоз съвет е ей така, просто за разкош!Като се "изнесоха читавите хора отдавна", ти що дириш тук, бе пиле???? при невежите и обикновенните хора....(като си отговориш на въпроса ще ти олекне, да знаеш!, стига да ти е по силите естествено.....)
С оглед сложното изложение на плитката ти мисъл да ти поясня (за да ти е по-лесно да го разбереш)- да тук, в този форум, хората си споделят, разказват, мислят на глас, търсят, питат, очакват, намират отговори на онова, което ги вълнува, терзае или радва. И - ДА, тук, се питаме и споделяме опит - добър или лош, без значение, по важна е каузата - правим го за ДА СИ ПОМОГНЕМ!! Нещо, което за теб е мнооооггоооо далечно, непонятно или неясно! И ако дълбоко в себе си не намираш нищо полезно, което можеш да дадеш на другите, то не се пъни, не Ти се получава изобщо!!Жалко, че не можеш да се впишеш в тези редове....и да бъдеш като всички останали, остани си просто в сянка! Бъди здрава!

Последно редактирано от de_ni_ : 8th May 2014 на 21:45
Отговори с цитат