Виж само едно мнение
  #3035  
Стар 25th October 2017, 17:58
Alisia777 Alisia777 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте на всички момичета. Искам да ви поздравя за темата която сте направили,защото може би ще ме спаси от поредната трудно поправима грешка, през която толкова много момичета от този форум сте преминали. Искам накратко да ви въведа в моята ситуация. Преди една година реших че искам да си направя ринопластика, Живея в Испания, но незнам защо реших че предпочитам да я направя в България. И така се започна едно търсене на добър хирург за първа ринопластикa. Четене, информиране, гледане на реклами, мислене по цяла нощ. Позитивни и отрицателни коментари И единствените хора които сте ми в помощ, сте вие момичета и вашите до болка откровени мнения и опит . Нямах представа че последиците може да са толкова сериoзни при ринопластика преди да навляза в тази материя и да се запозная със всичко.Първият хирург в България при които записах час е Веселин Молов, знае ли някой нещо за него ? Не съм намерила и едно мнение за този хирург! Преди месец реших че щом имам сумата ще се оперирам при Др Енчев, заради популярноста мy от която човек хваща някакво доверие. Разколебах се от този форум! Също съм изпратила съобщение и чакам отговор от Др Бенчев и Доkтор Милко Kовачев. Обаче четох толкова много за Доктор Дилбер в Турция, и той ми обещава резултат каквто аз искам. Виждате ли момичета каква каша е в моята глава , моля ви помогнете ми с мнения пo всичко това което написах, Стреса от това да избереш в кой ръце да се довериш за пръв път е огромен . Нямам никакви интервенции по себе си до сега. Разтрои ми се психиката и не мога и да спя от толкова много мислене. Искам да го направя декември месец тази година. Помогнете, Дайте мнение, Страх ме е много от резултата! ;( А и трудно събрах тези пари, нямам възможност за ревизия ако нещо се случи, изключен вариант за мен.
Отговори с цитат