Виж само едно мнение
  #3037  
Стар 26th October 2017, 09:49
Josefine Josefine не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2017
Мнения: 54
По подразбиране

Alisia777, споко, всички минават през този ад с мисленето и чуденето. За съжаление тук никой не може и не би ти препоръчал хирург, защото и най-добрият да избереш 100% гаранция няма. Ти така или иначе искаш в чужбина да се оперираш. Има един доста популярен в Англия (и скъп) при когото ходят много хора да им оправя поразиите от предни ринопластики. Казва се Lucian Ion. Поразрови за него ако мислиш че можеш да се разделиш с 8-9000 евро.
За турските не мога да говоря щото имам опит само с 1 и то съм във възстановителен период, 4 седмици post op. За сега носът ми изглежда ОК, но е подут така че не знам как ще е като спадне. И освен това още е частично запушен, което сериозно започва да ме притеснява (а никога не съм имала проблем с дишането преди въпреки кривата преграда). Така че още е рано да хваля или да се оплаквам от хирурга. От самата операция и грижите в болницата и всичко съм много доволна, упойката я понесох все едно не я е имало. Повече за сега не мога да кажа. Всъщност има едно нещо от което не съм особено доволна, и то е, че не ми стигат обясненията - какво ми е направил и защо. Каза ми какво да правя и не правя, но пак не ми обясни защо. А аз ако не разбера смисъла на едно нещо почвам да си правя каквото лично аз си преценя според моята си логика. И понякога вземам грешни решения от неопитност.
Според мен трябва да направиш това, което почувстваш от вътре - така или иначе съвет няма никой не може да ти даде.

Аз пък се чудя дали с това непрекъснато мазане на носа ми с мазила не си съсипах кожата, защото порите ми станаха огромни кратери. Как да ги смалявам, помагайте.

Последно редактирано от Josefine : 26th October 2017 на 10:12
Отговори с цитат