Виж само едно мнение
  #1598  
Стар 14th March 2016, 13:23
kata77 kata77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от taririram Виж мнението
Kata77 привет. Аз веднага започвам с въпросите. Най- напред снимка - свалиха ли ти гипса, можеш ли да ми покажеш снимка на нослето преди и след? Освен това, как беше, беше ли те много страх? Аз си умирам от страх...Доктора и екипа му добре ли се държаха? По колко хора горед долу има за рино на седмица според теб? Интересно ми е дали доктора е правил много ринопластики.
Здравей, taririram, като цяло вече гипс не се слага единственото, което имаш на носа си са лепенки лекопласт, с които е"бинтован" отгоре и отстрани, аз все още съм с тях понеже не е минала една седмица от операцията, в сряда ще ходя да ми ги свалят и да ми махнат пластините, които са вътре в носа. Снимки след това няма проблем да ти изпратя, за да добиеш представа.
Иначе за страх, аз като цяло съм доста спокойна и не съм се притеснявала много, няма нищо страшно приспиват те и си се събуждаш направо в стаята, болка в носа няма, единственото, което усещам от вчера насам е леко придърпване около конците, но е нормално, защото започва да зараства. Иначе екипът в болницата е добър, обръщат внимание доста бързо, когато се нуждаеш от нещо, докторите са малко лаконични, но като си зададеш питанията си ти отговарят както трябва.
Поне по мои впечатления, средно се пада по една операция на ден, може би, доколкото успях да установя докторът гледа да си разпредели нещата и в никакъв случай не работи на конвейр, но определено има пациент.
Отговори с цитат