Виж само едно мнение
  #1599  
Стар 14th March 2016, 13:29
kata77 kata77 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2014
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от evitta Виж мнението
Момичета, радвам се, че имате положителни отзиви за доктора - аз нямам познати, които да са си правили ринопластика и само от ваши мнения се повлиях да си направя операция при него - записах си час за първа консултация в края на март. Моля да ми кажете как определяте точно формата на носа - вие си носите снимки на фотошоп или той ви прави на място снимки или рисува върху ваши снимки...не ми е ясно, а искам да съм подготвена максимално като отида и веднага да насрочим дата за операцията..
Аз лично не си носех нищо, отидох и това, което ми направи впечатление беше, че докторът поиска да чуе първо от мен какво смятам, че трябва да се коригира по носа ми и след това той изказа неговото мнение, обсъдихме нещата, обясни ми какво ще прави и как трябва да станат нещата според него и пита имам ли претенции за нещо. Основната му идея, доколкото успях да установя е да ти направи нос, какъвто ще ти ходи на лицето и ще спазва пропорциите му. Според мен можеш да си занесеш снимки, за да му покажеш какво точно искаш и очакваш и той вече ще каже кое е постижимо в случая и т.н.
Отговори с цитат