Виж само едно мнение
  #9  
Стар 7th July 2009, 21:13
д-р Венелинов д-р Венелинов не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: Варна
Мнения: 484
По подразбиране Re: Също проблем с мъдрец

Цитирай:
Първоначално написано от brymbito
Здравейте, Аз имам подобен проблем с долен ляв мъдрец и оттам проблеми в гърлото - трудно преглъщане, безчувственост в ляво и задържане на слуз. Следващата седмица ще ми вадят ретинирания мъдрец (неизрастнал), който е перпендикулярно на коста(изключително рядък случай по думите на хирурзите). Въпроса ми към Вас, д-р Венелинов, е възможно ли е наистина проблемите ми в гърлото да са от този мъдрец, като тези оплаквания ги имам повече от две години вече, а наскоро започна да ми пресипва и гласа през ноща. Иначе съм ходил многократно на специалисти по УНГ, но винаги са стигали до заклиючението, че ми няма нищо сериозно - вероятно хроничен фарингит, което обаче мисля няма нищо общо с оплакванията ми. Предварително Ви благодаря за вниманието и отделеното време. Поздрави, Кристиан
Възможно е оплакванията, които имате да са от този мъдрец. Обаче е малко вероятно те да продължават 2 год. Обикновено се появяват при никненето на мъдреца (продължаващо 5-7 дни) и след това изчезват. Трудно ми е от разстояние да ви кажа каква би могла да е причината за подобно продължително оплакване.
__________________
д-р Росен Венелинов
Варна
www.venelinov.com
Отговори с цитат