Тема: ВЕГА ТЕСТ
Виж само едно мнение
  #32  
Стар 20th June 2008, 18:24
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране Вега

Здравейте!
Аз също правих теста Вега преди година. По време на самия тест всичко казано ми се стори прекалено познато. Неща, като да се яде 5 пъти на ден, да се яде само един вид плод за деня, да се пие вода преди хранене...
Успоредно с всичко, което правех, включително и Дюкан, се съобразявах със забранените за мен храни. За мен трудни за разграждане се оказаха свинско и пилешко, всякакво брашно, картофи, кафе, слънчогледово масло... Е, една година не ям свинско и избягвам пилешко, в супата слагам оризови спагети, готвя със зехтин...
Колкото до кафето, аз не пия кафе. Да, ама сваляйки много килограми, ми падна драстично кръвното. И реших да пия кафе. В резултат, качих 7 кг за 6 дни. Повече от 2 месеца се борих отново с тях. Естествено, вече никакво кафе!
Всичко казано дотук трябваше да означава, че ползам други режими- не описания по- горе "8 ч това, в 10 онова", но се съобразявам с данните от теста. Просто не ям това, което не трябва, без да си навивам часовника, за да ям това, което трябва. Не мога да преценя доколко работи, но аз за 1 година и 10 дни свалих 65 кг.
Отговори с цитат