Виж само едно мнение
  #5  
Стар 26th February 2014, 18:37
SUN_2000 SUN_2000 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 5
По подразбиране

Аз ходих, взех си ваучер от техният сай Магнито.бг за контур на устни, изобщо не съм доволна. След като падна отока все едно не съм си слагала изобщо и това само след 3 дни. Поставяла съм си и на други места и винаги е имало ефект. От клиниката категовично ми отказаха да ми кажат какъв материал ми е поставен, нито дават сертификат, нищо. д-р Адриан Чолаков ми каза, че вече не съм добре дошла в клиниката щом се оплаквам. Пропуснах да кажа, че след процедурата ми пискаха повече пари, защото ми били сложили и в назоабиалните гънки, това от предвидената ампула, а предварително по телефона ми казаха, че може и не се доплаща, към услугата е. Вече сезирах комисията за защита на потребителите и повече няма да стъпя там- изключитно груби, жената,която вдига телефона, май е жена на въпросният д-р каза, че и дреме на *** кой ще сезирам- ето това получва един недоволен клиент , като отношение, от уж реномирана столична клиника. Не си давайте парите, ще съжалявате, кой знае какви китайски филъри слагат и за това не искат да дават информация какво поставят, по-добре си платете малко повече!
Отговори с цитат