Виж само едно мнение
  #6  
Стар 26th February 2014, 20:41
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
Cool

Цитирай:
Първоначално написано от sun2000 Виж мнението
Аз ходих, взех си ваучер от техният сай Магнито.бг за контур на устни, изобщо не съм доволна. След като падна отока все едно не съм си слагала изобщо и това само след 3 дни. Поставяла съм си и на други места и винаги е имало ефект. От клиниката категовично ми отказаха да ми кажат какъв материал ми е поставен, нито дават сертификат, нищо. д-р Адриан Чолаков ми каза, че вече не съм добре дошла в клиниката щом се оплаквам. Пропуснах да кажа, че след процедурата ми пискаха повече пари, защото ми били сложили и в назоабиалните гънки, това от предвидената ампула, а предварително по телефона ми казаха, че може и не се доплаща, към услугата е. Вече сезирах комисията за защита на потребителите и повече няма да стъпя там- изключитно груби, жената,която вдига телефона, май е жена на въпросният д-р каза, че и дреме на гъза кой ще сезирам- ето това получва един недоволен клиент , като отношение, от уж реномирана столична клиника. Не си давайте парите, ще съжалявате, кой знае какви китайски филъри слагат и за това не искат да дават информация какво поставят, по-добре си платете малко повече!

В момента имам страшно много работа, но реших да се логна и да изкажа мнение. Принципно съм родолюбка и не се срамувам да се нарека БЪЛГАРКА. Но такова отношение от лекар, който някога с ръка на сърцето се е заклел, че първо няма да вреди......................не мога да понеса. Г-це - имаш едно ЗА" от мен за това че сезираш нужните органи в случая и един голям "виртуален шамар", за това че си постъпила наивно. Не те опреквам, не съдя, нито нападам, но в поста ти, това което ми издра очите, е че ти сама се възприемаш като клиент. Права си - понеже интервенцията е вид неинвазивно ракрасяване, но при все че човека насреща ти е лекар /това е нужно за да извърши поставянето на филъра/ - аз бих те нарекла ПАЦИЕНТ. Извън философският аспект - трябвало е да попиташ за вида на филъра, преди инжектирането. Наистина има разни китайски "филъри" на пазара и човек трябва да е предпазлив. Но ти нямаш вина - доверила си се на реномирана клиника и си се разочаровала. Единствено мога да стискам палци - сезирането на нужните органи да даде резултат. Филъра ще се разгради и ще забравиш случая, но бъди внимателна за в бъдеще !!!
Отговори с цитат