Виж само едно мнение
  #2119  
Стар 30th June 2011, 21:09
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ilovemycat Виж мнението
аз след втората седмица имах все още малко синини под едното око и трябваше да си слагам фондьотен, но пак не стоеше добре и си личеше . според мен 3 седмици е наистина най-добре да се изчака преди да се ходи на работа. ако резултатът от операцията е много осезаем, то естествено, че ще се коментира. интересното е, че има хора, които забелязват на секундата, на други им взема малко време, а трети изобщо нищо не забелязват. аз чесно казано не знам кой какво е коментирал, но един глупак се изцепи пред всички: оо, ново носле, а!? аз щях да припадна, направо исках да го убия. в смисъл не крия, че имам операция, но никак не ми е конфортно да говоря на тази тема с колеги и просто всички се правим, че нищо не се е случило.
Това с коментарите винаги го е имало и ще продължава да бъде така.Когато бях на 3 годинки ми сложиха очила,които носих непрекъснато.Те станаха част от мен.Без тях не можех да виждам нищо,не ги свалях пред никой,защото когато бях на 13,един прекалено сензитивен период,всички ми се подиграваха.Когато ги свалях,очите ми от силното късогледство хлътваха-грозна картинка.Едва на 30 години(сега съм на 31)аз сбъднах своята детска мечта-да мога да виждам.Периодът след операцията беше много труден и тежък за мен.Какви ли не коментари се правеха....Чувството бе ужасно.Сякаш ми няма единия крак...Трябваше ми много време,за да се съвзема и да преодолея това.Дори веднъж една глупава жена ме попита:"Абе на теб какво ти има?Странна си,не си хубава така...."Тези нейни думи ме разяждаха като болезнен злокачествен тумор дни наред....Сега обаче не ми пука!Щастлива съм и най-важното е,че вече мога да виждам!Пожелавам успех на всички,които са решили да предприемат дадена интервенция и най важното е,никога да не забравяме,е че никой не може да ни изпревари,защото всеки от нас върви по своя собствен път.....
Отговори с цитат