Виж само едно мнение
  #1  
Стар 3rd March 2013, 19:29
veselinnaa veselinnaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 3
По подразбиране НЕ мога да отслабна :(

Здравейте , имам проблем със килограмите .. не е много голям , но не се харесвам особено ( като се има напредвид ,че имам големи прасци ) .Висока съм около 155 и тежа 47-48 кг. , опитвам се да стана 45 и да ги задържа, но не предполагах колко е трудно . Чудя се нещо нередно ли има в моя организъм , за да е толкова инатлив .. не иска и не иска да гори калории ,съответно да сваля килограми . Храня се на малки порции като ограничавам сладкото ,хляба и пърженото ,вече седмица ако не и повече. Не казвам ,че за една седмица трябва да има огромен ефект , но няма абсолтно никаква промяна .. нито килограмче дори .. също така си правя и упражнения вкъщи,когато не съм уморена . Ето например както хапвах тези дни , ще се радвам да ми дадете съвети .. много ви блягодаря предварително (::
Закуска : бучка сирене , няколко резенчета кашкавал,3 резенчета телешки салам и 2 кисели краставички ,маслини
обяд:банан
следобедна закуска:активия с боровинки
вечеря:пилешко с чушки ( нещо подобно са манджа ) и няколко вилички кьопаво

от др ден :
закуска:2 варени яица със сирене и задусхени зеленцхъци
обяд:варени картофи със подправки сирене и касхкавал
следобедна закуска:портокал
вечеря:филийка пълнозурнест хляб със сос от кисело мляко, сирене и подправки (п.с първото ми ядене на хляб)

много ли ям ? какво да правя ? След диетата как да задържа килограмите , без глад ? невъзможно е нали ..

Последно редактирано от veselinnaa : 3rd March 2013 на 19:31
Отговори с цитат