Виж само едно мнение
  #214  
Стар 25th August 2008, 22:26
desss desss не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Varna
Мнения: 434
По подразбиране

здравейте, мацки! досега само четях, но най-накрая реших да се включа. аз също спазвам тази диета - точно 10 седмици - от 16 юни до 24 август (вчера) и от днес започнах третия режим. за този период свалих 12 кг - от 71 до 59, толкова съм в момента. мога да кажа, че съм спазвала всичко почти абсолютно стриктно, тук там съм си позволявала нещо. целта ми беше 63-62 кг, но стигайки до тях реших, че искам и мога още малко и така до 59. дори исках и още малко, както пише в книгата, че хората се увличат и искат още и още, но вече започнах да не издържам, особено ако има нещо пред мен да ме изкушава. сметнах, че е по-добре да спра до тук, отколкото да продължа и да проваля всичко, тъй като уж съм на 2 режим, а си хапвам това и онова, при това вече харесвам себе си и начина, по който изглеждам в момента. а нали всъщност това се иска. та така де. сега ми предстоят точно 4 месеца (120 дни) запазване на теглото. малко се притеснявам как ще протече всичко и дали наистина ще успея да запазя това тегло. много ми е хубаво сега, чувствам се изключително добре и се харесвам и другите ме харесват - всичко е супер. предстои най-важната част - да остана така. искам да споделя, че не съм имала никакви сериозни проблеми по време на двата режима, от рода на бъбреци и др подобни. един-два пъти ми беше прилошало, но аз си бях виновна, понеже не бях хапвала нищо през тези дни. иначе всичко мина нормално, доколкото е възможно. разстройването на стомаха не го броя, защото си е нормално след такова объркване на организма все пак.
искам да помоля, ако някой вече е минал през всички етапи и започнал нормалния ритъм на хранене, да сподели как е, колко време е продължило при него и най-важното - как е с килограмите, има ли качване или е толкова, колкото е поискал да остане. не съм чела всичко по темата, сигурно има някъде писано, но, признавам си, не ми се чете всичко наред
успех на всички, които тепърва започват и да пишат как са при тях нещата. ще се подкпрепяме взаимно!
__________________
i want a boy that can ride with me, never get tired of me...
Отговори с цитат