Виж само едно мнение
  #16  
Стар 24th January 2013, 12:22
lilian5049 lilian5049 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2013
Мнения: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sunshine0 Виж мнението
Добро утро на всички!
Тази година съм абитуриентка, и искам малко да поизчистя лицето и тялото си,от някои "дефекти".
Имам един дълбок белег точно до окото..голям комплекс ми е.Като малка съм се разцепила(буквално) в един остър ъгъл на маса,как не ми е отишло окото не зная,но белега е дълбок,и не е хич малък..искам да го премахна не но зная как точно се извършват процедурите.При дерматолог ли трябва да ида..? Имам още един белег на лицето(от котка) само,че той пък е изпъкнал и е по-светъл от цветът на кожата ми..Интересувам се премахването на белези със лазер ли става?Ако има някой,който си ги е премахвал по този метод,моля ви пишете в темата,или на Л.С..и ако е възможно да видя преди и след,ако е удобно разбира се!
За бенките ,също се интересувам от премахването им,как става и остават ли белези след това? Имам една изпъкнала,която е и със косъм на всичкото отгоре,и две плоски,но големи,които искам да премахна..Процедурата отново ли се извършва с лазер?Боли ли?Колко време трае?Може ли веднага да се направи след като посетя лазер,и за каква цена става въпрос горе долу?
И така..ако някой си е премахвал белег или бенка,много моля да сподели в темата как е минало всичко,и ако е удобно да пусне снимка преди и след.Лек ден на всички!
Мацка,
с отстраняване на белези нямам никакъв опит, но този с бенките искам да ти го споделя. Имах бенка в горната част на бузата, която не беше много голяма, но взе да нараства и се притесних. Една съседка ми препоръча д-р Веселин Илиев в Лозенец в София, от 10 години ходела при него и ми показа "отсъствието" на белег след премахване на някаква червена точка на лицето й. Трябва да ви кажа, че човекът се справи блестящо - мямам и следа от белег!! Освен това ми взе само 30 лева без въобще да ме баламосва с излишни изследвания, които биха ми стрували господ знае колко. Премахването стана с една машинка като електронна химикалка, а цялата драма с възстановяването свърши за около двайсетина дни...
Отговори с цитат