Виж само едно мнение
  #6  
Стар 1st April 2006, 08:07
Amelie Amelie не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 36
Изпратете съобщение чрез ICQ до Amelie
По подразбиране

Jo, напълно те разбирам за какво говориш. И аз искам да си направя същата операция - отопластика. Ще споделя какво ми казаха на консултациите:
1. д-р Бояджиев - ушната мида се счупва (при мен на две места), белегът е под ухото, операцията за възрастни е местна и трае около един час, след което си отиваш вкъщи. Носиш непрекъснато една лента (около седмица) и после още около месец лентата само вкъщи. При него отопластиката е 1 200 лв.
2. д-р Емил Георгиев - пак същото за лентата, като може през тази седмица да се ходи на работа, ако колегите ти не са 'зевзеци', т.е. ако не те притеснява да си с няква лента на главата. Каза ми, че се усеща манипулацията - не болка, а както примерно когато някой ти стисне и 'помачка' ръката. При него е 800 лв.
3. д-р Николай Георгиев - каза ми следното: "ако бяхте моя дъщеря, щях да ви кажа да не си правите, защото при Вас оперативната намеса е минимална. Всичко е в главата". Но аз не се харесвам, все пак ) При него е 400 евро. Пак същото за носенето на лентата. Пренощуване в болница няма.

Това е, което съм проучила.
Отговори с цитат