Виж само едно мнение
  #1840  
Стар 6th April 2014, 16:40
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Не, този път мъж ми! Много лошо ми влияят хората около мен нещо, ще взема да сменя средата.
Сакън, нищо няма да променяш, нищо не трябва да сменяш !
Ти си един от хората, които като му чета постовете и ме изпълва с много положителна енергия и настроение. Много светла душа имаш, весела си и приятелски настроена и нека си останеш винаги такава. Дано има повече такива хора като теб, когато човек е обграден с подобни хора, живота е толкова прекрасен

**********

За дирника на кака Ким също искам да кажа някой неща.
Защо някой мъже биха го хареса, а други не. Ама както има едни мъже на които любимата храна им е баничка с боза и като се сетят за нея и лигите им потичат, така има и други които изпитват максимално удоволствие от храни като - хайвер, трюфели, френски сирена и изискани вина, на които се наслаждават бавно и продължително.

По същият начин стоят нещата и с предпочитанията на мъжа за външният вид на жената. Едни като видят големи цици, като на дойна крава, дори меки и виснали, лигите им потичат, а за други това е отблъскващо. Това важи и за дзадниците, едни се кефят на голямо и меко, а други на същото биха вдигнали самолета със голям зор, но пък на на по малки и стегнати дупета, изстрелват ракетата в стратосферата за броени секунди

Но такъв е света, разни хора разни идеали, има дори мъже, за които важи принципа - "Куцо, кьораво, сакато п..... за мен е злато"

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението

И за да Ви поразсмея: онзи ден набутах една камара салфетки в един спортен сутиен, толкова, че да докарам + 8-10см обиколка и изглеждаше не бюст, а балкон
Ако знаеш каква идея ми даде току що, само трябва да видя дали имам такива тесни дънки
Отговори с цитат