Виж само едно мнение
  #1  
Стар 12th July 2007, 23:49
s7radus s7radus не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 3
По подразбиране На приятелката ми й закъснява,ами ако е бременна?

Така еми от къде да започна...на приателката ми й закъснява ден първи днес вече отива към втори,никакви симптоми за идването на "гости от червен бряг" както тя си го нарича.След 2 дни ще се почне с тестовете за бременност тва е ок...силно се надяваме да отчете в наша полза,но ако е бременна какво правим е по-важно.Не съм свършвал в нея,но небезивестно е че не е задължително да свършиш за да стане белята.Към въпроса,интересува ме има ли хапчета или други медикаменти които могат да доведът до загуба на плода(аборт) още в първите дни тоест до 1 седмица,има ли шанс някой вид противозачатъчни да го направят това или изобщо намира ли се в българия RU486 http://en.wikipedia.org/wiki/Mifepristone и ако ДА под какво наименование защото от чичко гугъл това е най-желания препоръчван и успешен метод тип хапче в цял свят.Не мисля че има смисъл да казвам че целта е да не се стига до медицински аборт защото тва не може да стане без съгласието на родител/и,момичето няма още 16!Очаквам полезни коментари надявам се достатачно бързо!
Отговори с цитат