Виж само едно мнение
  #3  
Стар 12th January 2010, 15:28
Аватара на *pussycat*
*pussycat* *pussycat* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 32
По подразбиране

Положението не е трагично. Моите, преди корекцията не бяха хипер тънки, но горната беше незабележима на фона на долната...Аз ходих при д-р Бърдаров в Кожното на Александровска и бих ти го препоръчала горещо.На мен едно момиче ми го препоръча от тук и не съжалявам,че я послушах.Много добър специалист! А и аз търсех д-р, който специално работи с филъра фаворит за мен - Теосиал кис. Много изчетох и много питах и накрая се спрях на този филър, защото казват,че бил най-траен.Доволна съм наистина много от продукта и от поставянето.Човека определено си разбира от работата.Сега са поспаднали леко, но още си ми стои контура най-вече.Но то е ясно, че при първото поставяне не си личи толкова...Ефекта е с натрупване А и аз спортувам здраво и това също има значение.. С по-ускорен метаболизъм съм и по-бързо разграждам к-ната.Мацката, която ми препоръча д-р Бърдаров каза, че на нея той и е поставил първия път и е държало доста месеци..Индивидуално си е явно.дано съм била изчерпателна и да съм помогнала Стискам палци да намериш решение и да се похвалиш с нови джучки скоро
Отговори с цитат