Виж само едно мнение
  #20  
Стар 19th July 2017, 14:57
Аватара на ФитнесВкъщи
ФитнесВкъщи ФитнесВкъщи не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2017
Мнения: 8
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от nerealnyyy Виж мнението
Здравейте! Много теми изчетох, в много форуми влязох така и не стигнах до краен отговор на въпросите си. Затова реших да задам тук питанките си, да чуя различни мнения и да стигна до някакъв извод. На 17 години съм, тежа 57кг и съм висока около 1.54. Доста съм си нисичка и затова имам проблеми с теглото. Коремът ми буквално стърчи напред, а дупето ми има голям обем и маса Близките ми казват: "Не си дебела, трътлеста си", а аз не го искам. Решила съм да огранича възможно най-много хляба до 2-3 филийки пълнозърнест на ден. Знам, че трябва да се откажа от шоколада и пълните боклуци, с които се тъпчех доскоро, но от 1 седмица определено гледам да се ограничаван, доколкото ми стига волята. Имам велоергометър, с който изразходвам около 400-500-600 калории на ден. И така питането ми е какъв точно режим да започна, как да тренирам, с какво да се храня, за да може да сваля коремчето, дупето, бедрата и част от краката. Благодаря за вниманието
ЕДИНСТВЕНИЯТ начин да отслабнеш е да приемаш по-малко калории от колкото гориш. Намери си калкулатор за калории и си ги изчисли. Яж с 250 по-малко от тези за поддържане и си готова. Следиш ги чрез сайта myfitnesspall.

https://fitnessvkashti.wordpress.com/
Отговори с цитат