Виж само едно мнение
  #19  
Стар 6th March 2014, 12:50
violeta_draganova violeta_draganova не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте и от мен на всички тук. Аз също ще направя официално изявление и нека хората да преценят кой е прав. Да се представя накратко- казвам се Виолета Драганова и съм маркетинг директор в World Class Spa & Fitnes. Първо искам да обясня, че предлаганите услуги на комплекс World Class нямат нищо общо с тези на Леграно. Услугите, които ние предлагаме са фитнес и спа, имаме и козметичен център, но не се поставят филъри, защото няма дерматолог. Дейността е съвсем различна, за да са ни конкуренция точно те. Всичко, което се пише от тях е лъжа, за да излязат чисти от ситуацията, но сами се злепоставиха още повече с обидите и заплахите. Аз също вече съм предприела мерки и по съдебен път ще потърся правата си, да видим как ще им се отрази поредното дело срещу тях. Другото, което ме накара да потърся правата си по съдебен път, е че въпросната клиника и в частност лицата д-р Чолаков и д-р Чолакова също предприеха лична кампания срещу мен, използваха личните ми данни не правомерно, за което има доказателства. Внимавайте когато оставяте личните си данни там, защото после ще съжалявате и ще си навлечете куп неприятности. Сега ще Ви разкажа какво точно се случи, вие си вадете изводите. Предварително заявих ваучер от техният сайт и разговарях по телефона. Казаха ми, че филарът е френски, че дозата е 1мл и няма проблем да бъде поставена освен устните и в назоабиалните гънки, където поискам. Когато отидох там, едва след процедурата разбрах, че трябва да доплащам, защото ми били поставили на 2 места. Всеки който си е слагал знае, че това клиента си го решава, дозата е една и цената съответно е за нея, независимо от поставянето, а и предварително по телефона ми го бяха казали. Там на място им казах, че постъпват некоректно, но платих колкото поискаха. Те категорично отказаха да ми дадат информация какво точно са ми поставили. Тръгнах си и когато след 3 дни спадна отока, видях, че няма никакъв резултат реших да се обадя и да си потърся правата. Нито съм искала да ми връщат пари, исках само да ми кажат какво са ми сложили! Въпросната Гена Чолакова започна да се държи много грубо, да ми казва, че вече не съм добре дошла при тях щом се разправям и, че категорично няма да получа никаква информация от тях, да подавам жалби където си искам, не ги интересува, че щели да загубят един клиент, имало още много които ходели. Реших да си потърся правата като клиент и потребител, тук не става въпрос за конкуренция, няма как лазарен център да е конкуренция на фитнес център Реших да разкажа историята, за да не се подвеждат и други хора и да се изпатят, като мен. Добре, че не се получи алергична реакция. До сега винаги съм си поставяла филъри при д-р Коева, която винаги ми е давала сертификат за марката на продукта и също е партньор на предаването пълна промяна. Сега сигурно ще напишат, че рекламирам други, жалко е наистина, че вместо да се извинят и подхождат нормално, те обиждат, заплашват и лично започват да се разправят с недоволните си пациенти. Съжалявам, че реших да експериментирам и се подведох по уж това, че клиниката е по-лъскава
Отговори с цитат