Виж само едно мнение
  #3135  
Стар 1st May 2018, 21:20
Аватара на Fatme Ahmed
Fatme Ahmed Fatme Ahmed не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2018
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте.
Искам да споделя и моя опит и да благодаря на всички, писали тук във форума.
От доста време исках да се подложа на тази операция, носа ми беше доста голям за лицето ми, беше широк и месест и когато се усмихна ставаше още по-ужасен. Започнах да търся информация в интернет и попаднах на сайта, като първоначално търсех информация за нашите лекари, но след прочетеното се отказах и видях темата за турските хирурзи. Прочетох всичко реших, че операцията ми ще е в Турция само оставаше да избера лекар, което се оказа най- трудната част. Намерих и турски форум, лекарите са много и доста от тях бяха много добри в работата си. И така две години по форуми, в инстеграм търсех информация писах си с много оперирани момичета както от България, така и от Турция. И така преди месец реших при кой лекар ще ми е операцията и си взех час за консултация и операция през един ден, на 25-ти април ми беше консултацията и на 26-ти април операцията. На 24-ти април пристигнах в Истанбул, като преди това бях говорила със Зюлейха и така отседнах при нея. На следващия ден ми беше консултацията, Зюлейха ме придружи до кабинета на доктора, който беше близо. На консултацията обсъдихме какво искам и какво не искам като това доктора ме пита, казах че като цяло харесвам резултатите му, че искам да изглежда естествен. Казах кое не ми харесва в моя нос и той ми отговори какво ще прави по носа ми като внимателно ме слушаше и държеше добре да разбере какво точно искам. Направи Фотошоп на носа ми в профил. И на края на консултацията каза, че прави една операция на ден и че цял ден той и екипа му ще се грижат за моето щастие, което много ми хареса и се чувствах още по уверена в избора си. На следващия ден ми беше операцията, Зюлейха пак беше с мен. След операцията бях доста свежа и много добре се чувствах, една нощ останах в болницата. След операцията доктора ми показа клип, който е снимал в операционната преди и след операцията. Много ми хареса промяната. Вчера ми махнаха тампоните. Днес е 5-ти ден след операцията, още е много рано, но аз съм много щастлива. По-нататък ще споделя и снимки. Доктора, който аз избрах е Нихат Кая, в инстеграм е drnihatkayaa.
Отговори с цитат