Виж само едно мнение
  #3170  
Стар 29th November 2018, 12:56
TheSS TheSS не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2018
Мнения: 2
По подразбиране

Здравейте момичета, ще се включа и аз в темата. Първоначално след преглеждане на по-голямата част от информацията във форума относно българските специалисти вместо да ми помогне, аз се обърках още повече... Просто не изникваше име, което категорично да говори за професионализъм, добре свършена работа и хубав краен резултат, от което ми стана ясно, че работата явно е на късмет тук в България... Честно казано се бях спряла на Доктор Енчев защото ми харесаха снимките на носовете, които е правил, но това съмнение, че това е най-добрият избор не спираше да ме тормози. Заговорих се с приятелка, която си е правила носа в Турция и случайно попаднах тук в темата, и съм благодарна... Не може в България да няма нито един обещаващ лекар, който да работи по ултразвуковия метод и това директно ме пренасочи към Турция.
За момента се интересувам от Алев Джамджъоглу и Нихат Кая. Първият до колкото прочетох не прави ултразвукова ринопластика и това малко ме навежда към Кая, но ще направя консултация и с двамата.

И сега с въпросите... цената на ринопластиката какво включва? Колко нощувки са в болница и колко е необходимо да се остане на хотел? Как е най-добре да се пътува до там?
Отговори с цитат