Виж само едно мнение
  #36  
Стар 27th January 2009, 09:37
Аватара на J&D Medicals
J&D Medicals J&D Medicals не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: гр. София; ул.Кишинев 16А, ет.1, ап.1
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от iloina
Здравейте, на 23г. съм, не съм раждала,но гърдите ми са много отпуснати да не кажа вече почти увиснали те и преди си бяха отпуснати, но сега и от многото свалени килограми се отпуснаха още, спортувам редовно във фитнеса, но въпреки всичко не успях да "опазя" гърдите си.Много искам да си направя някаква операция на гърдите, за да изглеждат добре, искам да ви попитам освен силиконовите импланти, може ли по друг начин да моделирам гърдите си.Също така искам да знам, дали ако си сложа силиконови инпланти, може да претърпят някаква деформация при отслабване или кърмене.Благодаря Ви предварително, за отделеното внимание, ако се сетя още нещичко ще питам пак
Здравейте!
За съжаление, възможностите за моделиране на гърдите (освен с импланти) не са никак големи. Ако обаче те се поставят подмускулно, Вие спокойно ще можете да кърмите един ден! Също така импланта не може да се деформира или спука от стискане и т.н. Ако изберете нашите импланти на PIP, получавате доживотна гаранция срещу руптура (спукване) и право на еднократна безплатна замяна в рамките на първите пет години - ако например не сте удовлетворена от размера.
Ако ни кажете от кой град сте и ако разбира се желаете, можем да Ви свържем с пластични хирурзи работещи с нас!
Желаем ви успех!
__________________
Специалистите по естетична медицина
Отговори с цитат