Виж само едно мнение
  #77  
Стар 14th June 2007, 09:40
Azumi Azumi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 170
Изпратете съобщение чрез ICQ до Azumi
По подразбиране

химичния пилинг е третиране на кожата с киселина 15% .Процедурата трае 10-15 минути.Слагат ти ампула с киселина и после успокояваща маска и защитен крем.Това се прави само от отризиран ДЕРМАТОЛОГ НЕ КОЗМЕТИК.Аз лично ходя в Клиник който се намира в ПАлах център във Варна.Исках да си правя дермоабразио ,но хирурга ми ме убеди ,че няма смислъл и от една процедура няма да стане ,моите белези са малки и много дълбоки-т.е бяха вече са досат плитки ,а на места ги няма.Правят се 4 такива процедури през 10 дни,но трябва да не е в летните месец.Една процедура струва 80лв.Киселината стимулира организъма да произвежда нови клетки и когата се сменя ,лющи се до другата процедура през тези 10 дни.Трябва да се мажеш с хидратантен крем и крем с висок фактор.Подходящи са на Авен ,а в клиниката има и на Ингрид Милет които са вече професионални,двата струват 50-60лв а на Авен са по 30-35лв и са много добри -аз тях си ползвам.Може и на Ла рош ,но недей с някой ефтино кремче защото не действа и рискуваш да станеш на петна.Избягва се слънцето,особено в обедните часове и кожата се маже през няколко часа,не бива да остава суха...Дори да е облачно слънцето пак си пече и може да навреди ,така че не бива да се пренебрегва
Сега това е изключено,трябва на есен и то пак има опасност да станеш на петна ,ако не внимаваш а сега просто да не говорим
Отговори с цитат