Виж само едно мнение
  #4311  
Стар 16th July 2018, 00:38
klaris klaris не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2006
Град: Благоевград
Мнения: 7
Cool

Здравейте, момичета!
Онзи ден бях на консултация при Николай Георгиев и съм лееко озадачена. За пръв път ходя на такава консултация, и като че ли очаквах да протече по различен начин...След като погледна картата, която попълних ми изнесе лекция за вредата от пушенето ...И после много претупано ми се видя всичко: "Съблечи се, слагай този сутиен, сега пробваме тези: Добре ли са?", Аз: - Не, малки са; "А тези?", Аз: - Пак са малки; трети вариант, Аз: - Тези май са добре?!?, НГ:- "И аз мисля така!". Питах го как се подбира най-подходящия размер според пропорциите на тялото, и той ми показа адски странното измерване, не знам как да го опиша- с педя на дупето, и после я налага на гърдата ...
Не ме посъветва какъв тип имплант би бил подходящ за мен, само ми съобщи цените и ми каза да си преценя. Показа ми няколко снимки и това беше.... Е, аз как да преценя!? Според него ще са добре кръгли Ментор 450 сс, или анатомични , пак Ментор 440 сс.
Сега направо не знам какво да правя...Зачетох се тук и се замислих, дали няма да са ми малки? Аз съм 172 висока, 80 кг, с подгръдна 97, гръдна 110...
Можете ли да ме посъветвате нещо?
Отговори с цитат