Виж само едно мнение
  #7  
Стар 28th April 2009, 11:49
deriel deriel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
да мои познати ми казаха че плащаш само самото направление /9 май е номера/ и нищо повече освен вече другите изследвания за генетични аномалии и не знам си какво но прегледите са ти безплатни тази нещо те балдахирка отидете с господари на ефира скапана мародерка !тия доктори май само за пари ламтят и все не са им достатъчни а в такива моменти знаят че си готов да дадеш всичко или поне колкото ти искат сякаш могат да ти гарантират на 100% че всичко ще е ок.
покажи и че не си вчерашна и я накарай да се почувства тъпо -Успех!
Много си права, така е.

Въпреки, че и аз си плащам за ехограф всеки път по 20лв. Но тази сутрин като се събудих реших да си сменя аг-то, взех си направление от личния,/9/, и утре отивам да се запиша при друг аг, да ме наблюдава.
Просто някои лекари са решили че са прекалено добри специалисти и могат да си позволят да те ограбват без да им мине окото.
Не знам момичета, но с това плащане..... !!! Представяте ли си през 9-я месец, какво ще е, ще бройкате по 20лв. всяка седмица.
Това беше нещото което ме накара да сменям аг-то.
Все пак всеки месец си плащам здравните осигуровки, и смятам да се възползвам от правата си.
Отговори с цитат