Тема: близнаци
Виж само едно мнение
  #10  
Стар 14th April 2011, 01:17
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Благодаря ви за прекрасните пожелания, мацки Страхотни сте всички! да сте живи и здрави и вие, и вашите дечица и хората който обичате!
Гаденето наистина е ужасно, от около десетина дни се чувствам направо полу-човек, да не говорим че усещам миризми много и навсякъде - и приятни, и неприятни но ми се гади от всякаква миризма. Адски много съм щастлива, но нямам търпение да мине бременността. Разбрах че гаденето може да е само в началото, но можело да продължи и цялата бременност...А за близнаците не се учудих особено, макар че пак ме шокира лекаря и няколко пъти го питах дали правилно е видял, и той потвърди и даже ми покажа да видя че има 2 "петънца"... поне аз така ги видях... Иначе имах усещането че има нещо странно понеже вече не мога да си закопчавам дънките и панталоните, а уж не ми личи все още, в началото съм. Вече започнах да се чудя дали са от еднаквите :Д или разнояйчни, но още не може да се определи, поне докато не се оформят да може да се разбере пола (до колкото е възможно). Макар че дори да са от един пол, шанса да са разнояйчни е около 50% че и повече, така ми казаха. Вече започнах да си представям как ще ги обличам в еднакви дрешки ако са еднакви и т.н. Усещането е чудесно, въпреки гаденето... сякаш неща които са ме вълнували, притеснявали, дори ядосвали преди в момента нямат никакво значение! Благодаря ви още веднъж

P.S. P.С. Смених си ника (виждам че вече има такава опция )) няма вече място за хаос и първосигнални реакции

Последно редактирано от Iliana81 : 14th April 2011 на 01:37
Отговори с цитат